top of page

Wspieraj nasze BIUSTOpozytywne działania kupując cegiełki

Środki pozyskane ze sprzedaży kremu do biustu, BIUSTOolejku, koszulki BIUSTOnastroje oraz książki "Pokochaj swoje piersi. Biustopozytywny poradnik dla dziewcząt i ich mam" zasilą konto naszej fundacji. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na produkcję biustoedukacyjnych materiałów (online i fizycznych), stanowiących wsparcie edukacyjne dla nastolatek. Głównym zadaniem materiałów będzie promowanie profilaktyki raka piersi poprzez naukę samobadania, zapobieganie symptomom niewłaściwie dopasowanego biustonosza oraz budowanie biustopozytywnego podejścia do piersi.

Krem do biustu marki BANDI

Poprawiający sprężystość i elastyczność skóry, krem ujędrniający do codziennej pielęgnacji biustu, szyi
i dekoltu to cegiełka zaprojektowana przez markę BANDI, eksperta zabiegów kosmetycznych oraz preparatów pielęgnacyjnych, bezpiecznych dla skóry i środowiska. Ta specjalistyczna formuła ułatwia wykonanie samobadania piersi.

Cena: 29zł

BIUSTOmydło

BIUSTOmydło stworzone zostało jako cegiełka 10-tej edycji kampanii Dotykam=Wygrywam przez markę ORGANIQUE, by wspierać kobiety w dbaniu o zdrowie i w pielęgnowaniu miłości do własnego ciała. Teraz wraca, po długim wyczekiwaniu, by znowu pielęgnować kobiece piersi. BIUSTOmydło wymydli się po 30 dniach co przypomni Ci o SAMObadaniu. BIUSTOmydło nie tylko pielęgnuje, ale i edukuje. Zawiera ulotkę będącą instruktażem samobadania

 Cena: 24,90 zł

KOSZULKA BIUSTOnastroje

Koszulka zaprojektowana przez fundację Wsparcie na Starcie dla jedenastej edycji kampanii Dotykam=Wygrywam, idealnie oddaje biustopozytywny przekaz, charakterystyczny dla fundacji, zachęcający do zainteresowania się tematem zdrowia piersi.
Cena: 97 zł

IMG-20230718-WA0001.jpg

BIUSTObrelok

BIUSTObreloki to także ręcznie robione, szydełkowane cycuszki! Możesz przypiąć je gdziekolwiek zechcesz, by każdy mógł złapać za cycka i oswoić się z dotykaniem, a co za tym idzie, z samobadaniem piersi, bo w końcu o to nam przecież chodzi! W dodatku, są przeurocze i przepełnione BIUSTOpozytywnością❤️

Cena: 29 zł

IMG-20220918-WA0019.jpg

Przypinka BIUSTOnastroje

Czy widziałaś przypinki, które obrazują nastroje piersi? My takie mamy i nie zawahamy się ich użyć:) Jeśli Twoje cycki są: zrelaksowane, urocze, ekstrawaganckie, roztańczone, hipisowskie, wyjątkowe lub pewne siebie to koniecznie powiedz o tym światu i noś z dumą swoją BIUSTOnastrojową przypinkę :)❤️

Cena: 5 zł

smartmockups_l0cd1f7x_edited.jpg

BIUSTOpodręcznik

BIUSTOpodręcznik to kompendium wiedzy o zdrowiu piersi i jak kompleksowo o nie dbać. Napisany przyjaznym językiem i BIUSTOpozytywny sposób!

Gwarantujemy, że znajdziesz w nim wszystkie informacje, które potrzebujesz ❤️

Cena: 15 zł

jgmbthd6.png

Książka cegiełka

Pokochaj swoje piersi.
Biustopozytywny poradnik dla dziewcząt i ich mam.

"Mamo, zadbaj o swoją córkę, kup jej tę książkę, by nie krzywdziła swoich piersi i wiedziała, jak o nie dbać od najmłodszych lat. Bądźcie biustopozytywne. Ukochuje Was!"

Qczaj

Cała prawda o Twoich piersiach i o tym, jak o nie dbać.

 

 

U dziewcząt wraz z rozwojem piersi pojawia się niepokój, dezorientacja i wiele pytań. Właśnie dlatego Izabela Sakutova, międzynarodowy ekspert brafittingu i założycielka fundacji Wsparcie na Starcie, wspierającej nastolatki w edukacji na temat zdrowia piersi oraz matka nastolatki, Very, postanowiła stworzyć „Pokochaj swoje piersi. Biustopozytywny poradnik dla dziewcząt i ich mam ”.  Izabela przeprowadziła ankietę wśród blisko tysiąca dziewcząt i ich matek, dzięki której stworzyła zaskakująco długą listę obaw i błędnych przekonań na temat biustu. Na podstawie jej badań otrzymasz odpowiedzi na pytania, takie jak:

 

  • Kiedy mój biust zacznie lub przestanie rosnąć?

  • Czy rozmiar moich piersi się wyrówna?

  • Jaki rozmiar piersi jest właściwy? Czy moje piersi są za małe lub za duże?

  • Skąd mam wiedzieć, kiedy powinnam zacząć nosić swój pierwszy biustonosz?

  • Jaki krój stanika jest dla mnie właściwy?

  • Na co powinnam zwrócić uwagę przy doborze biustonosza?

  • Jak poprawnie zakładać biustonosz?

  • Czy antyprespiranty, opalanie, noszenie źle dobranego stanika i telefon komórkowy mogą doprowadzić do raka piersi?

  • Czy duży biust zwiększa ryzyko raka piersi?

  • Jak wykonać samobadanie, by upewnić się, że moje piersi są zdrowe?

"Ta książka to jeden z najlepszych prezentów, jaki mama może podarować córce. Dzięki niej nastolatki dowiedzą się, jak dbać o piersi, jak oswoić ten temat i jak budować pewność siebie."

Beata Sadowska

Przełomowa książka zarówno dla zdezorientowanych córek jak i ich mam, jest praktycznym poradnikiem obalającym mity związane z rozwojem piersi, profilaktyką raka piersi i doborem biustonosza. To wiedza podana w łatwo przyswajany sposób, budująca w młodych kobietach zdrowe nawyki na przyszłość i oswajająca je z tematem samobadania piersi. Celem książki jest również podniesienie w nastolatkach poczucia pewności siebie i zachęcenie do biustopozytywnego podejścia do życia poprzez podjęcie rozmowy na temat uczuć i emocji związanych z piersiami.

Cena: 39,95 zł

Izabela Sakutova

Autorka książki
K.R. NAUMCZYK-108.jpg

Międzynarodowy ekspert brafittingu z 20-letnim doświadczeniem i trener brabiznesu.

Autorka wydanej w Polsce i w Rosji książki „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela”.

Propagatorka profilaktyki raka piersi:

- Organizatorka kampanii Dotykam=Wygrywam promującej zdrowie piersi.

- Założycielka Fundacji Wsparcie na Starcie budującej w nastolatkach zdrowe nawyki dotyczące dbania o piersi.

 

Telewizyjny ekspert TVP2 programu Pytanie na Śniadanie. Dzieli się również swoją fachową wiedzą w wielu znanych ogólnopolskich mediach, w tym  tytułach prasy drukowanej, jak i portalach internetowych.

Brafittingowa stylistka gwiazd m.in. Darii Widawskiej, Beaty Sadowskiej, Marzeny Rogalskiej, Elżbiety Romanowskiej, Karoliny Szostak, Aleksandry Kisio, Anny Męczyńskiej, Anny Iberszer, Anny Gzyry i innych.

Fundacja Wsparcie na Starcie

Email: info@wsparcienastarcie.edu.pl

Telefon: 504 253 587

Fundacja działa na podstawie przepisów ustawy z dnia 6 kwietnia 1984 r. o fundacjach (Dz. U. Nr 46, poz. 203 ze zm.) 

Numer KRS: 0000789534

Dołącz do naszego newslettera, bądź na bieżąco i odbierz prezent!

©2019 by Wsparcie na Starcie

bottom of page