top of page

Wspieraj nasze BIUSTOpozytywne działania kupując cegiełki

Środki pozyskane ze sprzedaży kremu do biustu, BIUSTOolejku, koszulki BIUSTOnastroje oraz książki "Pokochaj swoje piersi. Biustopozytywny poradnik dla dziewcząt i ich mam" zasilą konto naszej fundacji. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na produkcję biustoedukacyjnych materiałów (online i fizycznych), stanowiących wsparcie edukacyjne dla nastolatek. Głównym zadaniem materiałów będzie promowanie profilaktyki raka piersi poprzez naukę samobadania, zapobieganie symptomom niewłaściwie dopasowanego biustonosza oraz budowanie biustopozytywnego podejścia do piersi.

cbed75_f76e56a6a14a48ba9b0f2e6034e019ff~mv2.jpg.webp
cbed75_85519ad2d322481a92be39cace303671~mv2.jpg.webp
cbed75_bef0c2e0b1124d538f5f0c22fdfaef2f~mv2.jpg.webp
cbed75_fc69dd09734549888aec7492e1373405~mv2.jpg.webp
cbed75_d676d117de5f4d8ab82b5412c298ea9f~mv2.jpg.webp
Krem do biustu marki BANDI

Poprawiający sprężystość i elastyczność skóry, krem ujędrniający do codziennej pielęgnacji biustu, szyi
i dekoltu to cegiełka zaprojektowana przez markę BANDI, eksperta zabiegów kosmetycznych oraz preparatów pielęgnacyjnych, bezpiecznych dla skóry i środowiska. Ta specjalistyczna formuła ułatwia wykonanie samobadania piersi.

Cena: 29zł

biustoolejek 3.jpg
biustoolejek 3.jpg
biustoolejek 3.jpg
biustoolejek 3.jpg

BIUSTOolejek

BIUSTOolejek stworzony przez partnera kampanii, markę ORGANIQUE, by wspierać kobiety w tym,
co niezwykle istotne – w dbaniu o zdrowie i w pielęgnowaniu miłości do własnego ciała. To satynowy, odżywczy olejek do pielęgnacji biustu, który stanowi doskonałą bazę do masażu i samobadania piersi oraz zrozumienia tego, co jest dla nich normalne w dotyku.
Cena: 39 zł

koszulka 2.webp
koszulka 1.webp
koszulka 2.webp
koszulka 1.webp

KOSZULKA BIUSTOnastroje

Koszulka zaprojektowana przez fundację Wsparcie na Starcie dla jedenastej edycji kampanii Dotykam=Wygrywam, idealnie oddaje biustopozytywny przekaz, charakterystyczny dla fundacji, zachęcający do zainteresowania się tematem zdrowia piersi.
Cena: 89 zł

Książka cegiełka

Pokochaj swoje piersi.
Biustopozytywny poradnik dla dziewcząt i ich mam.

"Mamo, zadbaj o swoją córkę, kup jej tę książkę, by nie krzywdziła swoich piersi i wiedziała, jak o nie dbać od najmłodszych lat. Bądźcie biustopozytywne. Ukochuje Was!"

Qczaj

Cała prawda o Twoich piersiach i o tym, jak o nie dbać.

 

 

U dziewcząt wraz z rozwojem piersi pojawia się niepokój, dezorientacja i wiele pytań. Właśnie dlatego Izabela Sakutova, międzynarodowy ekspert brafittingu i założycielka fundacji Wsparcie na Starcie, wspierającej nastolatki w edukacji na temat zdrowia piersi oraz matka nastolatki, Very, postanowiła stworzyć „Pokochaj swoje piersi. Biustopozytywny poradnik dla dziewcząt i ich mam ”.  Izabela przeprowadziła ankietę wśród blisko tysiąca dziewcząt i ich matek, dzięki której stworzyła zaskakująco długą listę obaw i błędnych przekonań na temat biustu. Na podstawie jej badań otrzymasz odpowiedzi na pytania, takie jak:

 

  • Kiedy mój biust zacznie lub przestanie rosnąć?

  • Czy rozmiar moich piersi się wyrówna?

  • Jaki rozmiar piersi jest właściwy? Czy moje piersi są za małe lub za duże?

  • Skąd mam wiedzieć, kiedy powinnam zacząć nosić swój pierwszy biustonosz?

  • Jaki krój stanika jest dla mnie właściwy?

  • Na co powinnam zwrócić uwagę przy doborze biustonosza?

  • Jak poprawnie zakładać biustonosz?

  • Czy antyprespiranty, opalanie, noszenie źle dobranego stanika i telefon komórkowy mogą doprowadzić do raka piersi?

  • Czy duży biust zwiększa ryzyko raka piersi?

  • Jak wykonać samobadanie, by upewnić się, że moje piersi są zdrowe?

"Ta książka to jeden z najlepszych prezentów, jaki mama może podarować córce. Dzięki niej nastolatki dowiedzą się, jak dbać o piersi, jak oswoić ten temat i jak budować pewność siebie."

Beata Sadowska

Przełomowa książka zarówno dla zdezorientowanych córek jak i ich mam, jest praktycznym poradnikiem obalającym mity związane z rozwojem piersi, profilaktyką raka piersi i doborem biustonosza. To wiedza podana w łatwo przyswajany sposób, budująca w młodych kobietach zdrowe nawyki na przyszłość i oswajająca je z tematem samobadania piersi. Celem książki jest również podniesienie w nastolatkach poczucia pewności siebie i zachęcenie do biustopozytywnego podejścia do życia poprzez podjęcie rozmowy na temat uczuć i emocji związanych z piersiami.

Cena: 39,95 zł

Izabela Sakutova

Autorka książki
K.R. NAUMCZYK-108.jpg

Międzynarodowy ekspert brafittingu z 20-letnim doświadczeniem i trener brabiznesu.

Autorka wydanej w Polsce i w Rosji książki „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela”.

Propagatorka profilaktyki raka piersi:

- Organizatorka kampanii Dotykam=Wygrywam promującej zdrowie piersi.

- Założycielka Fundacji Wsparcie na Starcie budującej w nastolatkach zdrowe nawyki dotyczące dbania o piersi.

 

Telewizyjny ekspert TVP2 programu Pytanie na Śniadanie. Dzieli się również swoją fachową wiedzą w wielu znanych ogólnopolskich mediach, w tym  tytułach prasy drukowanej, jak i portalach internetowych.

Brafittingowa stylistka gwiazd m.in. Darii Widawskiej, Beaty Sadowskiej, Marzeny Rogalskiej, Elżbiety Romanowskiej, Karoliny Szostak, Aleksandry Kisio, Anny Męczyńskiej, Anny Iberszer, Anny Gzyry i innych.

bottom of page