top of page
BIUSTOapka logo.png

BIUSTOapkę możesz BEZPŁATNIE zainstalować na telefonie, zarówno z systemem Android, jak i IOS.

iOS-Logo-2013.jpeg
android logo.png

Co to?

BIUSTOapka buduje zdrowe nawyki dbania o piersi od najmłodszych lat. To kompendium wiedzy na temat regularnego samobadania piersi i noszenia dobrze dopasowanego biustonosza.

1.png
4.png

O samobadaniu

Zaimplementowano do niej interaktywny przewodnik krok po kroku, na co zwracać uwagę przy samobadaniu piersi oraz jak je prawidłowo wykonywać. BIUSTOapka nie tylko daje wskazówki wykonania samobadania, ale co miesiąc przypomina użytkowniczkom aplikacji o tym, kiedy jest najlepszy czas, by je przeprowadzić. 

2.png

Poznaj swoje piersi

BIUSTOapka zawiera także praktyczne informacje na temat rozwoju, budowy i wyglądu piersi oraz budowania biustopozytywnego podejścia do piersi wśród nastolatek i młodych kobiet.

3.png

Jak ważny jest
dobry stanik?

BIUSTOapka to także brafittingowy instruktaż wideo dopasowania biustonosza i właściwego zakładania stanika oraz poręczny zbiór informacji, dzięki którym dowiesz się, co zrobić, kiedy stanik nie pasuje. To pewność bezstresowych zakupów stanikowych, gdyż zawiera najważniejsze informacje na temat fasonów biustonoszy, tego ile staników na co dzień potrzebujesz oraz które z nich powinny znaleźć się w twojej bieliźniarce. Dowiesz się także jak o nie dbać, aby były inwestycją w długi okres użytkowania.

5.png
Ustaw Przypomnienie (3).png

Ustaw przypomnienie

BIUSTOapka pomoże ci ustawić sobie przypomnienie o comiesięcznym samobadaniu jak i o kolejnej konsultacji brafittingowej. Przypomina również o następnym badaniu mammograficznym, czy USG piersi oraz o kolejnej cytologii. Kilka kliknięć i nie musisz się martwić, że przegapisz te ważne dla twojego zdrowia i komfortu życia daty.

Gdzie po poradę?

W BIUSTOapce znajduje się również wyszukiwarka zaufanych, lokalnych sklepów brafittingowych, działających w ramach fundacji Wsparcie na Starcie, które pomogą ci w doborze biustonosza i chętnie podzielą się informacjami na temat tego, jak dbać o zdrowie piersi.

7.png
Ustaw Przypomnienie (7).png

Zbieraj BIUSTOpunkty
i wymieniaj na nagrody

W BIUSTOapce znajduje się również możliwość zbierania punktów. Już za samo zainstalowanie BIUSTOapki otrzymujesz swój pierwszy punkt! Wykonaj ważne dla zdrowia Twoich piersi badania, zgarniaj kolejne punkty i wymieniaj je na nagrody, w których znajdziesz BIUSTOpozytywny podręcznik, książkę cegiełkę "Pokochaj swoje piersi BIUSTOpozytywny podręcznik dla dziewcząt i ich mam", a nawet rabat na dobrze dobrany biustonosz do polecanego przez naszą fundację sklepu brafittingowego w Twojej okolicy! 

BIUSTOquiz

Rozwiąż comiesięczny BIUSTOquiz, baw się ucząc, co jest ważne dla Twojego zdrowia i odbierz kolejny punkt, który możesz wymienić na nagrody!

 

BIUSTOquiz to miejsce, w którym pozyskasz wiedzę o swoim ciele i zdrowiu,
a także sprawdzisz co już wiesz! 

Quiz.png
9.png

BIUSTOedukuj

Przy pomocy aplikacji zarezerwujesz w swojej szkole lub zakładzie pracy przeprowadzenie biustoedukacyjnej pogadanki oraz zamówisz biustoedukacyjne materiały.

Wspieraj biustopozytywną rewolucję

Aplikacja została stworzona przez fundację Wsparcie na Starcie, która od kilku lat prowadzi działania edukacyjne w szkołach i innych placówkach w całej Polsce, gdzie szerzy ideę biustopozytywności. BIUSTOapka powstała dzięki wsparciu kampanii Dotykam=Wygrywam, organizowanej co roku przez bieliźnianą markę Panache. Ze środków pozyskanych z reCYClingu starych biustonoszy i sprzedaży cegiełek udało się stworzyć jedyną taką aplikację, kompleksowo dbającą o zdrowie kobiecych piersi. Poprzez BIUSTOapkę możesz również wesprzeć naszą Fundację przekazując darowiznę.

8.png

BIUSTOapkę możesz BEZPŁATNIE zainstalować na telefonie, zarówno z systemem Android, jak i IOS.

iOS-Logo-2013.jpeg
android logo.png
BIUSTOapka powstała na podstawie projektu prezeski Fundacji Wsparcie na Starcie, Izabeli Sakutovej, przy współpracy z ASAP Ninja.
ASAP_NINJA_LOGO_POZIOM.png

Software house specjalizujący się w zakresie dedykowanych systemów dla biznesu, aplikacji mobilnych, stron internetowych, outsourcingu IT a także rozwiązań UX/UI. Dzięki wykorzystaniu metod zwinnego programowania idealny partner na dynamiczne czasy, w jakich obecnie funkcjonujemy. Stawiając na otwartość, szczerość oraz dobrą [czyt. skuteczną] komunikację, z sukcesami działa od 2013 r.

Odpowiedzialni za stworzenie BIUSTOapki, dzięki której z naszymi działaniami jeszcze lepiej będziemy mogli trafiać do młodych kobiet.

bottom of page