top of page
 • White Facebook Icon
 • White Instagram Icon
 • info125329

TAPING KAŻDEJ WIELKOŚCI PIERSI - IDEALNIE ZEBRANY I UNIESIONY BIUST BEZ BIUSTONOSZA.

Zaktualizowano: 8 lut


Podnieś swój biust i pewność siebie.


Czy kiedykolwiek doświadczyłaś sytuacji, w której Twój biust stanowił barierę w zakresie modowych wyborów? Czy bywało tak, że czułaś, że Twoje marzenia o noszeniu wymarzonych sukienek z odkrytymi plecami, gołymi ramionami i głębokimi dekoltami zostały unicestwione przez Twój biust? Czy do tej pory sądziłaś, że ZAWSZE musisz zakładać biustonosz, który ZAWSZE jest widoczny pod wymarzoną kreacją, a tym samym pozbawia ją uroku? Jeśli tak, to przygotuj się na rewolucję!


Mamy dla Ciebie niesamowitą wiadomość. Marka specjalistycznych, wysokojakościowych taśm do tapingu biustu stała się naszym partnerem, wspierającym 12. edycję kampanii Dotykam=Wygrywam. Kupując taśmę wspierasz walkę z rakiem piersi. W terminie od 1 lipca do końca października z każdego sprzedanego pudełka taśmy przekaże 20% dochodu na działania związane z walką z rakiem piersi, które prowadzi nasza fundacja!


Taśmy Bra Tape i skuteczne techniki tapingu biustu pomogą Ci odkryć pełen potencjał stylizacji i cieszyć się wygodą, pięknymi kreacjami oraz pewnością siebie. Wiedza ta dotąd była skrywanym latami sekretem gwiazd Hollywood, stanowiącym tajemnicę ich perfekcyjnych dekoltów, które zawsze zachwycają na czerwonym dywanie. Dzięki tej innowacyjnej metodzie teraz i Ty będziesz mogła nosić wymagające kreacje, które wcześniej pozostawały dla Ciebie tylko w sferze marzeń.


Co to jest tejping biustu?


Tejping biustu jest prostą w zastosowaniu, a jednocześnie skuteczną techniką modelowania biustu za pomocą specjalistycznych taśm dedykowanych delikatnej skórze piersi i dekoltu. Ta metoda pozwala na noszenie wymagających dekoltów, stanowiących wyzwanie dla biustonoszy. Taping biustu pozwoli Ci nadać Twoim piersiom stabilne podtrzymanie, pełniejszy wygląd, uniesiony i jędrniejszy kształt – i to niezależnie od jego rozmiaru, konsystencji ani Twojego wieku!

JAKIE CECHY POWINNA POSIADAĆ DOSKONAŁA TAŚMA DO TAPINGU BIUSTU?


Na rynku dostępnych jest wiele taśm, ale gdy chodzi o bezpieczeństwo delikatnej skóry naszych piersi i dekoltu, nie ma miejsca na kompromisy. Z tego powodu polecamy specjalistyczne taśmy Bra Tape.


Te taśmy wyróżniają się unikalnymi właściwościami, które sprawiają, że są niezastąpione w dziedzinie tapingu biustu:

 • hipoalergiczne – specjalna technologia kleju nie powoduje uczuleń. Jeśli jednak mamy wrażliwą skórę, zawsze zalecam przeprowadzenie testu wrażliwości przed pełną aplikacją. W dalszej części opisuję, jak go wykonać.

 • bezpieczne – posiadają status wyrobu medycznego oraz są oznaczone znakiem CE i TUV Rheinland. Dzięki temu masz pewność, że korzystasz z produktu najwyższej jakości, stworzonego z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie.

 • oddychające – wykonane z 95% bawełny, dlatego bez obaw możemy je stosować nawet w upalne dni, zapewniają bowiem cyrkulację powietrza i komfort naszej skórze.

 • elastyczne – rozciągają się do 170%, działając w zgodzie z ruchami naszego ciała. Nie ograniczają naszych ruchów ani nie powodują bólu podczas aktywności.

 • trwałe – utrzymują się przez wiele godzin, niezależnie od naszych działań. Możemy być pewne, że biust będzie podtrzymywany przez cały czas, kiedy tego potrzebujemy.

 • bezbolesne podczas usuwania – z łatwością możemy usunąć taśmę, nie powodując przy tym żadnego dyskomfortu. W dalszej części videobooka wyjaśniam krok po kroku, jak to zrobić bezboleśnie.

 • nieusuwające opalenizny – nie musimy martwić się o to, że taśma zetrze naszą piękną opaleniznę. Jeśli zastosujesz się do moich wytycznych zawartych w tym videobooku, pozostawisz skórę nienaruszoną.

 • wodoodporne – nawet w przypadku intensywnego pocenia się, taśma utrzymuje się na swoim miejscu, zapewniając niezawodne podtrzymanie naszego biustu.

 • wydajne – każda rolka taśmy Bra Tape zawiera 5 metrów materiału, co pozwala na wiele aplikacji w zależności od rozmiaru piersi. Średnio wystarcza ona na kilka do kilkunastu zastosowań, zapewniając Ci długotrwałe wsparcie i pewność podczas noszenia wymagających kreacji. Mały biust nie wymaga oczywiście tak dużej ilości taśmy, jak w przypadku większych piersi, kiedy to praktycznie budujemy biustonosz. Biusty petite przeważnie potrzebują jednego, dwóch pasm na pierś, by uzyskać uniesienie i wymodelowanie piersi. W przypadku mojego obfitego biustu (rozmiar EU 65M/UK65J) na jedną aplikację, w której buduję biustonosz, starcza mi 1 rolka taśmy, z której zostaje jeszcze trochę na kolejne oklejenie.

 • uniwersalne – i co najważniejsze, taśma działa w przypadku każdego rozmiaru biustu. Niezależnie od tego, czy jesteś posiadaczką mniejszych czy większych piersi, możesz cieszyć się korzyściami tapingu biustu i nosić wymarzone kreacje z pewnością, że wszystko będzie trzymało się na swoim miejscu.

Niezależnie od tego, czy posiadasz mniejszy czy większy rozmiar piersi, możesz zatem polegać na taśmach Bra Tape. Zapewniają one niezawodne podtrzymanie, chronią delikatną skórę, dając możliwość cieszenia się pełnym komfortem i pewnością siebie w każdej kreacji, którą wybierzesz.JAK APLIKOWAĆ TAŚMY BRA TAPE?


· Aby zapewnić optymalne działanie kleju taśmy używaj zawsze na świeżo umytą, odtłuszczoną skórę.

· Dla maksymalnego komfortu, zwłaszcza przy usuwaniu taśmy, należy użyć osłonek na sutki.

· Przed aplikacją taśm zaokrąglij ich końce, aby się nie odklejały.

· Naderwij kawałek papieru zabezpieczającego na odcinku około 2-3 cm od końca taśmy. W tym celu zdecydowanym ruchem pociągnij oba końce aż do rozdarcia papieru.

· Odklejaj stopniowo osłonę taśmy od danego pasma, wraz z postępem aplikacji taśmy, by uniknąć zrolowania się i sklejenia pasma.

· Naciągaj skórę, nie taśmę. Przed naklejeniem taśmy, unieś pierś do wysokości, w której chciałabyś, aby pierś była umieszczona. Następnie naklej pasmo stosując minimalne napięcie taśmy wynoszące około 10-20%. Zbytnie naprężenie taśmy może podrażnić skórę.

· Po naklejeniu taśmy, rozetrzyj ją na ciele, aby aktywować klej.

· Raz zaklejonego pasma taśmy nie odklejaj, by przekleić je w inne miejsce. Raz odklejone traci swoje właściwości podtrzymania. Pamiętaj, że jest to produkt jednorazowego użytku.

· Zwróć uwagę, by początkowe i końcowe odcinki poszczególnych pasm taśmy nie zbiegały się wszystkie w jednym miejscu – rozplanuj je stopniowo.

· Taśma klei się do skóry, a nie tak dobrze do samej taśmy, także każde pasmo dobrze, aby kończyło się w innym punkcie na ciele.

· Użyj lustra, by upewnić się, że pasma taśm nakładasz we właściwym miejscu.


Obejrzyj w pigułce listę wskazówek Bra Tape do aplikacji taśm.


Z taśmami Bra Tape wymodelujesz każdej wielkości piersi i do każdego dekoltu.KUPUJĄC TAŚMĘ BRA TAPE W PUDEŁKU ZNAJDZIESZ KOD QR ODBLOKOWUJĄCY BEZPŁATNY DOSTĘP AŻ DO 10 FILMÓW INSTRUKTAŻOWYCH, Z KTÓRYMI KROK PO KROKU WYKONASZ WŁASNY TAPING BIUSTU.
JAK USUWAĆ TAŚMY?


Taśma Bra Tape CZYNI CUDA pod warunkiem, że jest właściwie stosowana. Nieodpowiednia jej aplikacja lub usuwanie może podrażnić skórę, a nawet spowodować odparzenia i pęcherze. Pamiętaj, że Bra Tape naprawdę mocno klei się do ciała – dla Twojego bezpieczeństwa skrupulatnie stosuj się do poniższych wskazówek usuwania taśmy.


Użyj oliwki

Nasącz wszystkie pasma dużą ilością płynu – użyj go naprawdę dużo! Żadna ilość oliwki nie będzie za duża – niech taśma będzie rzeczywiście mokra. Oliwkę pozostaw na taśmie przynajmniej na 15 minut. Jeśli zrobisz to dobrze, będziesz w stanie zauważyć, jak tłuszcz dezaktywuje działanie kleju i taśma sama odchodzi od skóry. Wtedy zacznij ją powoli usuwać.

Usuwaj powoli

Taśmę Bra Tape usuniesz bezboleśnie, jeśli będziesz robić to delikatnie i powoli. Zacznij od powolnego odklejania taśmy przy jednoczesnym przytrzymywaniu skóry tuż pod pasmem, to znaczy, że raczej powolnymi ruchami opuszków palców odklejaj ciało od trzymanego pasma, niż odrywaj taśmę od skóry.

Jeśli wystarczająco namoczysz taśmy oliwką i pozostawisz je nasączone przez minimum 15 minut to skutecznie osłabisz działanie kleju, co doprowadzi do samoistnego odchodzenia pasm taśmy od ciała.

Nie stosuj metody "zerwania plasterka"

Nawet jeśli kusi Cię szybkie oderwanie taśmy jak plasterka, nigdy tego nie rób. Możesz w ten sposób spowodować poważne uszkodzenia skóry, które powstają najczęściej na skutek użycia nadmiernej siły przy usuwaniu taśmy. Taśmę najlepiej usuwa się powolnymi ruchami i przy użyciu oliwki, która dezaktywuje działanie kleju. Jeśli zauważysz opuchnięcie, wysypkę lub doświadczysz nadmiernego uczucia swędzenia, skonsultuj swoje objawy z lekarzem.


PRZECIWWSKAZANIA


Pierwsze, o co musisz zadbać przed aplikacją taśm na biust, to upewnienie się, że nie masz żadnych z poniższych przeciwwskazań do ich stosowania:


 • Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, powinnaś zrezygnować z używania taśm.

 • Jeśli wcześniej doświadczyłaś reakcji alergicznej na plastry lub inne produkty z klejem, lepiej powstrzymaj się od stosowania taśm, aby uniknąć nieprzyjemnych reakcji skórnych.

 • Jeśli występuje u Ciebie przerwanie ciągłości naskórka w okolicy biustu: rany, otarcia, niezagojone blizny lub owrzodzenia, zanim zastosujesz taśmy, lepiej poczekać, aż skóra się zagoi.

 • Jeśli skóra biustu jest podrażniona po opalaniu, przed zastosowaniem taśm lepiej odczekaj, aż skóra się zregeneruje.

 • Jeśli masz egzemę, łuszczycę, trądzik lub inną chorobę skórną, nie zalecam stosowania taśm, ale warto przed ich użyciem skonsultować się z dermatologiem, aby uniknąć potencjalnego pogorszenia stanu skóry.

 • Jeśli przyjmujesz leki, które mogą działać podrażniająco na skórę biustu, skonsultuj się z lekarzem, aby się dowiedzieć, czy stosowanie taśm jest bezpieczne.

 • Nie stosuj taśm w przypadku diagnozy nowotworu piersi i w okresie leczenia.

Pamiętaj, że bezpieczeństwo Twojej skóry jest najważniejsze. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub obawy dotyczące stosowania taśm na biust, zalecam konsultację z lekarzem.PODSUMOWANIE


Właściwie zastosowane techniki tapingu biustu połączone z jakościowymi taśmami Bra Tape odmienią Twój stosunek do własnego biustu – modelując i ujarzmiając go, uwolnią Twoją pewność siebie. Z nimi powiesz STOP DYKTATURZE BIUSTONOSZA ODNOŚNIE TEGO CO CHCESZ I MOŻESZ NOSIĆ!


Przygotuj się więc na pełną komfortu i braku biustonoszy niezwykłą podróż, która przemieni Twoje spojrzenie na własne piersi i otworzy przed Tobą nowe modowe możliwości.


To jest Twój moment, by uwolnić pewność siebie i cieszyć się pięknym biustem bez żadnych kompromisów, niezależnie od wielkości piersi, ich kształtu i konsystencji. Przygotuj się na rewolucję w Twojej szafie z Bra Tape!Więcej na temat taśm Bra Tape i technik tapingu biustu znajdziesz na:

· @bratape.official

· @izabelasakutova


93 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page