• Zdjęcie autoraIzabela Sakutova

Szkolenie Wolontariuszy fundacji

Zaktualizowano: 19 wrz 2019

Wolontariusze Fundacji Wsparcie na Starcie mieli niedawno okazję uczestniczyć w przeprowadzonych przez założycielkę naszej organizacji, Izabelę Sakutovą, warsztatach na temat dbania o zdrowie piersi planowanych w szkołach wśród nastolatek. Zainteresowanie tym nowym tematem było ogromne! Liczni przedstawiciele sklepów brafittingowych będą teraz lokalnie przeprowadzać warsztaty z dbania o zdrowie piersi w szkołach. Wolontariusze są z różnych stron Polski — zostali wyposażeni w gotowe pakiety warsztatowe, a nawet wzory korespondencji kierowanej do Dyrekcji Szkół i mają do dyspozycji wszystko, co pozwoli wyruszyć już od października z ratującym życie przesłaniem.

Październik to nie tylko data debiutu naszych inicjatyw, ale też moment, w którym będziemy aktywnie wspierani przez uczestników ósmej edycji kampanii Dotykam=Wygrywam, której inicjatorką również jest międzynarodowy ekspert brafittingu Izabela Sakutova. Każdy kto w tym czasie odda stary, źle dopasowany biustonosz do specjalnego reCYClingowego kosza przygotowanego przez markę Panache w sklepach wymienionych na www.dotykamwygrywam.pl lub kupi charytatywny, zaprojektowany specjalnie na potrzeby akcji przez znaną projektantkę Lidię Kalitę t-hirt, bądź zaopatrzy się w olejek do masażu piersi firmy BIOUP, wspomoże nasz projekt, którym jest pierwsza w Polsce aplikacja mobilna dla nastolatek.

22 wyświetlenia0 komentarzy