Pogadajmy o biuście

Zaktualizowano: 28 kwi 2023

Biustoedukacja kobiet to to co kochamy. Naszym celem jest uświadamianie i szerzenie wiedzy w zakresie profilaktyki raka piersi od najmłodszych lat. Dzięki naszym biustopozytywnym pogadankom łamiemy tematy tabu i budujemy w nastolatkach zdrowe nawyki dbania o swoje piersi. Staramy się, aby nasze wolontariuszki docierały w jak najdalsze zakątki Polski i edukowały kobiety w każdym wieku.

Dziś przedstawiam Ci Adriannę, która oprócz bycia wolontariuszką naszej fundacji, prowadzi również swój salon brafittingowy, Buduar mieszczący się w Szczecinie. Dnia 6 czerwca przeprowadziła spotkanie dla młodych kobiet ze Szkoły Branżowej nr 12 oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy nr 2 w Szczecinie. Podczas spotkania Ada porozmawiała z dziewczętami o zdrowiu piersi, przybliżyła sposób wykonywania samobadania oraz zasady dobrze dopasowanego biustonosza. Spotkanie było bardzo przyjemne, a nastolatki przyznały, że spotkanie było bardzo interesujące i dowiedziały się wielu nowych, ciekawych rzeczy.