Pierwsze kroki!

Zaktualizowano: 28 lut

Luty jest dla nas doprawdy szalonym miesiącem! To niesamowite, że tak bardzo wspieracie nasze działania! Szczególnie wyjątkową datą jest dla nas 13.02.2024. To właśnie tego dnia jedna z naszych wolontariuszek przeprowadziła pogadankę dla Szkoły Podstawowej numer 5 w Ząbkach. Dlaczego to spotkanie jest dla nas tak szczególne?

Ponieważ, była to pierwsza pogadanka naszej cudownej Agnieszki Żelskiej z salonu Kusicielka! 😊

Jesteśmy niesamowicie dumne, zwłaszcza, że feedback od uczennic jest świetny! Każda uczennica jest zadowolona, podobnie jak panie nauczycielki. Trafiła do nas także informacja, że szkoła za jakiś czas będzie chętna na kolejne pogadanki, co jasno sugeruje, że Agnieszka zrobiła świetne wrażenie, a ponadto cudownie sprawdziła się w roli prowadzącej, co wcale nie jest takim łatwym zadaniem!

Bardzo dziękujemy za godną reprezentację naszej Fundacji!

Gratulujemy i mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy! ❤️

Chcesz zamówić pogadankę dla Twojej szkoły? Zgłoś się do nas! Chętnie pomożemy!

34 wyświetlenia0 komentarzy