top of page
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • pgolebiewska

Pierwsza na świecie BIUSTOapka czeka na ciebie!

Mamy to! Po dwóch latach pracy w końcu udało nam się opublikować naszą BIUSTOapkę! Aplikacja stworzona przez naszą prezeskę, Izabelę Sakutovą, dla naszej fundacji powstała po to, by budować zdrowe nawyki dbania o piersi od najmłodszych lat. To kompendium wiedzy na temat regularnego samobadania piersi i noszenia dobrze dopasowanego biustonosza.

Zaimplementowano do niej interaktywny przewodnik krok po kroku, na co zwracać uwagę przy samobadaniu piersi oraz jak je prawidłowo wykonywać. BIUSTOapka nie tylko daje wskazówki wykonania samobadania, ale co miesiąc przypomina użytkowniczkom aplikacji o tym, kiedy jest najlepszy czas, by je przeprowadzić.


Zawiera także praktyczne informacje na temat rozwoju, budowy i wyglądu piersi oraz budowania biustopozytywnego podejścia do piersi wśród nastolatek i młodych kobiet.


To także brafittingowy instruktaż wideo dopasowania biustonosza i właściwego zakładania stanika oraz poręczny zbiór informacji, dzięki którym dowiesz się, co zrobić, kiedy stanik nie pasuje. BIUSTOapka to pewność bezstresowych zakupów stanikowych, gdyż zawiera najważniejsze informacje na temat fasonów biustonoszy, tego ile staników na co dzień potrzebujesz oraz które z nich powinny znaleźć się w twojej bieliźniarce. Dowiesz się także jak o nie dbać, aby były inwestycją w długi okres użytkowania.


W BIUSTOapce znajduje się również wyszukiwarka zaufanych, lokalnych sklepów brafittingowych, działających w ramach fundacji Wsparcie na Starcie, które pomogą ci w doborze biustonosza i chętnie podzielą się informacjami na temat tego, jak dbać o zdrowie piersi.


Przy pomocy aplikacji zarezerwujesz w swojej szkole lub zakładzie pracy przeprowadzenie biustoedukacyjnej pogadanki oraz zamówisz biustoedukacyjne materiały.


BIUSTOapka powstała dzięki wsparciu kampanii Dotykam=Wygrywam, organizowanej co roku przez bieliźnianą markę Panache. Ze środków pozyskanych z reCYClingu starych biustonoszy i sprzedaży cegiełek udało się stworzyć jedyną taką aplikację, kompleksowo dbającą o zdrowie kobiecych piersi.


BIUSTOapkę można BEZPŁATNIE ściągnąć na www.biustoapka.pl i zainstalować na telefonach zarówno z systemem Android, jak i IOS.

27 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page