Nowy Rok zaczynamy z przytupem!

Zaktualizowano: 28 kwi 2023

Nowy rok to doskonały moment na wpajanie nastolatkom nowych, zdrowych nawyków dbania o swoje zdrowie.

Kasia z Malborskiego Stanikowego Zawrotu Głowy dnia 13.01.2022 roku miała okazję udać się do Szkoły Podstawowej Nr 6 w Malborku, gdzie przeprowadziła biustopozytywną pogadankę dla uczennic klas 7 i 8. Podczas spotkania zostały poruszone tematy w zakresie profilaktyki raka piersi i noszenia dobrze dopasowanych biustonoszy.

Niektóre dziewczynki miały już wcześniej okazję uczestniczyć w naszej biustopogadance i przyznały że takie spotkania są bardzo ciekawe. Mówiły też, że po wcześniejszej pogadance udały się po swój pierwszy dobrze dopasowany stanik i szubko zauważyły dużą różnicę pomiędzy poprzednim biustonoszem. Zwróciły także uwagę, że dobrze dobrany biustonosz zdecydowanie podniósł ich samoocenę. Uczennice czują się teraz pewniejsze siebie, a także zachęcają swoje koleżanki do udania się do brafitterki oraz zorganizowania biustopozytywnego spotkania u siebie w szkole.