• White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • info125329

Nowy Rok zaczynamy z przytupem!

Nowy rok to doskonały moment na wpajanie nastolatkom nowych, zdrowych nawyków dbania o swoje zdrowie.

Kasia z Malborskiego Stanikowego Zawrotu Głowy dnia 13.01.2022 roku miała okazję udać się do Szkoły Podstawowej Nr 6 w Malborku, gdzie przeprowadziła biustopozytywną pogadankę dla uczennic klas 7 i 8. Podczas spotkania zostały poruszone tematy w zakresie profilaktyki raka piersi i noszenia dobrze dopasowanych biustonoszy. Niektóre dziewczynki miały już wcześniej okazję uczestniczyć w naszej biustopogadance, przyznały że takie spotkania są bardzo ciekawe, a gdy po wcześniejszej pogadance udały się po swój pierwszy dobrze dopasowany stanik zauważyły dużą różnicę pomiędzy poprzednim biustonoszem oraz swoim samopoczuciem. Dziewczynki czują się teraz pewniejsze siebie, a także zachęcają swoje koleżanki do udania się do brafitterki oraz zorganizowania biustopozytywnego spotkania u siebie w szkole.

3 wyświetlenia0 komentarz