top of page
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • pgolebiewska

Miss Polonia dotyka i wygrywa

Zaktualizowano: 19 paź 2021

Dnia 29.09.2021 mieliśmy przyjemność rozmawiać z półfinalistkami konkursu Miss Polonia, który ponownie jest partnerem kampanii Dotykam=Wygrywam. Były rozmowy o samobadaniu, prawidłowym doborze biustonosza i oczywiście prezentacja naszej Biustoapki.


Pierwsze wybory najładniejszej Polki odbyły się w 1929 roku, i mimo upływu czasu i zmian w kanonach piękna co roku są powtarzane. W konkursie liczy się nie tylko uroda ale również wiedza i zainteresowania jakie posiadają kandydatki i którymi mogą się dzielić. Dzięki współpracy z Miss Polonia mogliśmy przez cały dzień prowadzić rozmowy i wtajemniczać półfinalistki w biustopozytywne umiejętności. Jesteśmy pewni, że nasze przesłanie pójdzie w świat, razem z laureatkami konkursu.


Warto również wspomnieć, że aktualna Miss Polonia jest tegoroczną ambasadorką kampanii Dotykam=Wygrywam, której inauguracja miała miejsce wzeszły piątek. Na uroczystości jak również na spotkaniu z półfinalistkami konkursu prezentowaliśmy zwieńczenie naszych dotychczasowych starań: Biustoapkę. Jest to unikatowe i podręczne kompendium biustopozytwnej wiedzy, dostępne dla każdej kobiety.


Aplikację możesz pobrać tu.Zespół fundacji. Od lewej: Patrycja Sawicka-Sikora, Izabela Sakutova, Katarzyna Janicka

Biustomydło i Biustoapka. Prezentacja na półfinałach Miss Polonia


Praktyczna biustopozytywna wiedza, ratująca życie


Dotyk, który ratuje życie.

Ambasadorka kampanii Dotykam=Wygrywam, Miss Polonia Natalia Gryglewska

19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page