Kompleksowe wsparcie dla nastolatek w szkołach! Łączymy siły z Akcją Menstruacją!

Rozpoczął się sezon szkolny, a to oznacza, że w pełni sił wracamy z biustopogadankami, ale nie tylko to mamy w zanadrzu dla nastolatek! W tym roku robimy coś jeszcze - łączymy siły z @akcjamenstruacja! Dlaczego? Dlatego, że mamy wspólną misję, którą jest dotarcie do jak największej liczby dziewcząt w Polsce, dla których nasza pomoc i wsparcie będą kluczem do lepszego samopoczucia!

Fundacja Wsparcie na Starcie x Akcja Menstruacja

W ramach współpracy z Akcją Menstruacją nasza fundacja ufundowała produkcję 30 szafek zlokalizowanych w miejscach publicznych, w których znajduje się pomoc okresowa dla nastolatek. Znajdziemy w nich między innymi podpaski, tampony, kubeczki menstruacyjne - wszystko to, co otrzymała Akcja Menstruacja od darczyńców. Nasz akcent też w nich znajdziecie, na froncie szafek i koszyków pomocowych, zlokalizowanych aż w 500 szkołach, znajduje się naklejka z kodem QR promująca pobranie naszej bezpłatnej aplikacji mobilnej BIUSTOapka, budującej zdrowe nawyki dbania o piersi i przypominającej co miesiąc m.in. o samobadaniu. W środku szafki i koszyków można także znaleźć nasze materiały edukacyjne w postaci ulotek promujących samobadanie i brafitting.

Dzięki wspólnemu działaniu, produkty pomocowe wraz z biustoedukacyjnymi materiałami od naszej fundacji, tworzą kompleksowe wsparcie dla młodych kobiet. Dla nas liczy się samoakceptacja i pewność siebie każdej nastolatki, dlatego cieszymy się, że nasze materiały mogą być częścią tej ważnej akcji.

Wspólna droga do lepszej przyszłości wśród nastolatek

Nasza współpraca to dowód na to, że razem możemy osiągnąć znacznie więcej. Wspólnie docieramy do większej liczby młodych kobiet, aby dostarczyć im potrzebne narzędzia i wiedzę, by czuły się pewniej, zdrowiej i bardziej niezależnie. Wsparcie na Starcie i Akcja Menstruacja idą razem ku lepszemu jutru, gdzie nastolatki mogą poczuć się zaopiekowane, zrozumiane i pewniejsze siebie!

Razem jesteśmy silniejsze, a nasza wspólna misja daje kompleksową pomoc, która jest skoncentrowana na potrzebach młodych kobiet. Jesteśmy dumne, że możemy działać wspólnie na rzecz zdrowszych i bardziej świadomych dziewcząt!