Już jest z nami!

Hura!!! Hura!!! BIUSTOedukacyjny podręcznik jest już z nami!!!

BIUSTOpodręcznik to istna piguła wiedzy na temat dbania o zdrowie piersi, stworzona dla naszej fundacji przez prezeskę, Izabelę Sakutovą.

Ten naładowany w 100% biustopozytywną energią podręcznik został wyprodukowany w celu bezpłatnej dystrybucji w szkołach, wśród uczennic, podczas biustopozytywnych pogadanek organizowanych przez naszą fundację.

To łatwo przyswajany, ozdobiony kolorowymi rysunkami zbiór informacji przydatny każdej młodej kobiecie, dzięki któremu po powrocie z BIUSTOpogadanki będzie mieć w zasięgu ręki całą wiedzę na temat samobadania i noszenia dobrze dopasowanego biustonosza.

Pierwsze 2300 sztuk mogliśmy wyprodukować dzięki środkom pozyskanym w ramach Funduszu Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO.

Natomiast kolejne 20 000 sztuk wyprodukowane zostało ze środków pozyskanych od naszych darczyńców Amoena, Be the sky girl, BNP Pariba, Ciao Atutti, Dimedic, Gumkowelove, Hays Recruiting Expres Worldwide, Her Impact, Nature Essence, Organique, Panache, Restaurant Club, Solwit IT oraz Wtórpol, a także ze sprzedaży cegiełek.

Jeśli chcesz, aby wolontariuszka naszej fundacji zawitała do znanej ci szkoły, przeprowadziła biustopogadankę i przekazała uczennicom BIUSTOpodreczniki to

ZAMÓW BIUSTOPOGADANKĘ, a my zajmiemy się organizacją spotkania.