top of page
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • Zdjęcie autoraIzabela Sakutova

FILM-Budujemy zdrowe nawyki u nastolatek

Zaktualizowano: 19 wrz 2019

Premiera filmu nagranego specjalnie dla Fundacji Wsparcie na Starcie zbiega się z inauguracją festiwalu polskich filmów fabularnych w Gdyni. Materiał, który obejrzysz za chwilę, nie startuje w tym w konkursie, ale na pewno zostałby bardzo doceniony. Dlaczego? Bo ratuje życie — no i grają w nim gwiazdy.


Jeśli choć jedna opuszczająca krainę beztroskiego dzieciństwa młoda kobieta zapamięta, że proste codzienne nawyki zdrowotne wykształcone już u progu dorosłości pozwolą jej dożyć prognozowanego przez naukowców wieku 120 lat — sukces filmu murowany.

A jeśli choć jedna zainteresuje się pod jego wpływem działaniami naszej Fundacji i aktywnie włączy się w promocję zdrowej percepcji własnego ciała na przekór nieprawdziwym „internetom”, wszystkie nagrody filmowe świata powinny być nasze.


Rzuć okiem, jak znane Ci na pewno i lubiane przez Ciebie osoby — Ambasadorzy wspierającej nasze działania kampanii Dotykam=Wygrywam, promują zdrowie piersi poprzez ich regularne samobadanie i noszenie dobrze dobranego biustonosza.


Oto bowiem Beata Sadowska, Daria Widawska, Elżbieta Romanowska, Marzena Rogalska, Aleksandra Kisio, Karolina Szostak, Lidia Kalita, Lidia Popiel, Anna Gzyra-Augustynowicz, Anna Iberszer, Olga Kozierowska, Anna Męczyńska, a także influencerki: siostry ADiHD, Anka Dziedzic Fit Mom, Karolina Cwalina, Mum Me oraz przedstawicielki młodego pokolenia: Olciiak i Lila Janowska i pierwszy mężczyzna, który stał się ambasadorem kampanii — Qczaj mają Ci do powiedzenia kilka bardzo ważnych słów.


Zapraszamy do obejrzenia!


48 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page