• White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • info125329

Edukacja nie musi być nudna!

Zaktualizowano: 4 dni temu

Nie od dziś wiadomo, że edukacja kojarzy się ze standardową nauką w ławkach, gdzie uczniowie słuchają wykładów i nie lubią się odzywać. My pokazujemy, że edukację można przeprowadzać w ciekawy sposób, rozmawiając z uczniami.

Wolontariuszka Kasia ze Stanikowego Zawrotu Głowy z Malborka pokazuje, że nauka nie musi być nudna. Dnia 17-ego listopada Kasia edukowała uczennice malborskiej Szkoły Branżowej I stopnia Nr 1. Biustopogadanka została przeprowadzona dla 30-to osobowej grupy, podczas której Kasia opowiedziała jak wykonywać samobadanie oraz dlaczego powinnyśmy je wykonywać. Został również poruszony temat noszenia dobrze dopasowanego biustonosza. Uczennice chętnie rozmawiały z naszą reprezentantką na poruszane tematy oraz przyznały, że chciałyby raz jeszcze przyjść na biustopogadankę.

1 wyświetlenia0 komentarz