top of page
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • Zdjęcie autoraFundacja Wsparcie na Starcie

Dzień przyjaciela

Zaktualizowano: 28 kwi 2023

Staramy się by nasza biustopozytywna edukacja docierała do jak największej ilości nastolatek i młodych kobiet, dlatego z chęcią przeprowadzamy nasze pogadanki w szkołach podstawowych, średnich i wyższych.


9 czerwca jedna z naszych najnowszych wolontariuszek przeprowadziła biustopozytywną pogadankę pod tytułem BĄDŹ PRZYJACIELEM SWOJEGO CIAŁA - ZDROWE PIERSI. Warsztaty odbyły się w Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego na Kierunku Pielęgniarstwo WNoZ i NS PUZ w Ciechanowie. Spotkanie poprowadziła Dorota, prowadząca również Centrum Pięknego Ciała FIGURA mieszczącego się również w Ciechanowie. Podczas biustopozytywej pogadanki Dorota zapoznała studentki z budową piersi, pokazała jak wykonywać samobadanie, a także zdradziła tajniki brafittingu. Zajęcia z Dorotą to interaktywna forma warsztatów podczas, których możesz zadawać pytania jakie i kiedy chcesz, a prawidłowe dopasowanie biustonosza poznasz na własnej skórze.


Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, a studentki przyznały, że biustopogadanka pomogła im w innym spojrzeniu na ich przyszły zawód.


9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page