Brafitting di Claudia idzie jak burza

Nasi wolontariusze z dnia na dzień pokazują nam jak bardzo lubią prowadzić biustopogadaki. Taką wolontariuszką jest Roksana ze sklepu Barafitting di Claudia z Tarnowa.

Roksana cały październik prowadziła warsztaty z zakresu profilaktyki raka piersi oraz noszenia dobrze dopasowanych biustonoszy. Wolontariuszka poprowadziła pogadanki dla uczennic w różnym wieku. Spotkania odbywały się m. in. w Szkole Podstawowej Nr 2 im. M. Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. J. Bema w Tarnowie, Szkole Podstawowej Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi i. M. Kopernika w Tarnowie. Wszędzie reprezentantka naszej fundacji była przyjmowana entuzjastycznie i równie raźno prowadziła warsztaty szerząc biustopozytywne przesłanie wśród nastolatek.