top of page
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • Zdjęcie autoraFundacja Wsparcie na Starcie

Biustopozytywne spotkanie w ZSOIT w Tarnowie

Zaktualizowano: 28 kwi 2023

Nie od dziś wiemy, że rozmowy na temat biustu wśród dziewcząt to temat tabu. Nasza fundacja powstała po to by przełamywać wstyd i niechęć do rozmowy o naszych piersiach. Każdego dnia pragniemy edukować kobiety od najmłodszych lat o zdrowiu ich piersi, a także o tym jak nosić prawidłowo dopasowany biustonosz.


W naszej BIUSTOpozytywnej edukacji kobiet w całej Polsce, pomagają nam nasze wolontariuszki, które tak jak my pragną szerzyć wiedzę o naszych piersiach. Dziś przedstawiam wam Roksanę, którą już nie jednokrotnie mogliście zobaczyć na naszych kanałach w mediach społecznościowych. Roksana oprócz bycia wolontariuszką naszej fundacji prowadzi również swój salon brafittingu Brafitting di Claudia w Tarnowie. 7 kwietnia 2022 roku nasza wolontariuszka przeprowadziła BIUSTOpogdankę w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie. Roksana porozmawiała z uczestniczkami spotkania o tematach związanych z profilaktyką raka piersi oraz brafittingu. Nastolatki podczas spotkania mogły również dowiedzieć się jak w dotyku wgląda pierś posiadająca zmiany nowotworowe. Dziewczyny przyznały, że takie spotkania są bardzo fajne, ponieważ dają im inne spojrzenie na sprawę.


Po spotkaniu uczennice otrzymały również BIUSTOpodręczniki, dzięki im, wiedza którą przekazała im Roksana na biustopozytywnym spotkaniu edukacyjnym zostanie z nimi na długi czas.


15 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page