top of page
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • Zdjęcie autoraFundacja Wsparcie na Starcie

Biustopozytywne spotkanie w Ciechanowie

Zaktualizowano: 28 kwi 2023

Czy wiesz, że nasze wolontariuszki to nie tylko kobiety prowadzące sklepy brafittingowe? Wolontariuszka o której dzisiaj mowa prowadzi Centrum Pięknego Ciała FIGURA w Ciechanowie. Na imię ma Dorota, a wolontariuszką naszej fundacji została w lutym i od tego czasu nie zwalnia tępa w prowadzeniu biustopozytywnych pogadanek.


08.04.2022 roku wolontariuszka Dorota połączyła siły z Prezes naszej fundacji Izą Sakutovą. Dorota i Iza przeprowadziły wspólnie biustopozytywne spotkanie podczas, którego wspólnie z klientkami centrum Doroty porozmawiały na tematy związane z profilaktyką raka piersi oraz noszeniem dobrze dopasowanego biustonosza. Iza omówiła wygląd naszych piersi, dlaczego tak ważne jest regularne samobadanie, a także przybliżyła konstrukcję biustonosza oraz sposób w jaki powinnyśmy go zakładać. To wydarzenie było przepełnione biustopozytywną wiedzą. Rozmówczynie zgodnie przyznały, że spotkanie było w 110% wyczerpujące, natomiast nie kończą biustoedukacji i z chęcią przyjdą jeszcze na nie jedno spotkanie. Dorota przyznaje, że biustopogadanki w jej centrum zawsze mają pozytywny oddźwięk, to przede wszystkim czas dla kobiet, podczas którego taka Pani może się zrelaksować i przyjemnie spędzić czas z innymi kobietami. Często panie uczestniczące w takich spotkaniach wracają by zdobyć coraz to więcej nowej wiedzy, a także nowy dobrze dopasowany biustonosz.


Poniżej możesz zobaczyć krótką relację z tego wydarzenia. Jeżeli jesteś ciekawa jak wygląda nasza biustopozytywna pogadanka i chciałabyś zorganizować ją w swojej szkole, firmie bądź innej instytucji wypełnij formularz zgłoszeniowy, a odezwiemy się do ciebie i skontaktujemy z wolontariuszką, która przeprowadzi biustopogadankę specjalnie dla twojej instytucji.

15 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page