Biustopogadanka w SP nr 3 w Malborku

1-go października w Szkole Podstawowej nr 3 w Malborku odbyła się biustopozytywna pogadanka z nastolatkami z klas 5-8, którą poprowadziła prezeska naszej fundacji Izabela Sakutova. Standardowo było o rozwoju piersi, samobadaniu jako profilaktyce raka piersi oraz prawidłowym doborze biustonosza.

Wyjątkowo, w tym spotkaniu towarzyszyła nam ekipa telewizyjna Polsat News. Dziennikarze zbierali materiały do programu o działaniach fundacji w ramach kampanii Dotykam=Wygrywam, a także o Biustoapce i biustpozywtnej edukacji szerzonej przez nasze wolonatriuszki w całej Polsce. Materiał został wyemitowany w poprzedni poniedziałek.

Jeżeli chcesz, żeby w Twojej szkole, w szkole Twoich dzieci lub tej, w której pracujesz odbyło się takie spotkanie - napisz do nas! Skontaktujemy Cię z wolontariuszką, która będzie mogła przeprowadzić taką biustopozytywną rozmowę.