top of page
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • pgolebiewska

#Biustomydło - Ty wspierasz, mydełko przypomina

Kampania Dotykam = Wygrywam - jak co roku obfituje w masę wydarzeń, którym przyświeca jeden cel: edukacja kobiet i wsparcie organizacji, które szerzą wiedzę z zakresu dbania o biust i profilaktykę raka piersi. W tym roku cegiełką akcji jest Biustomydło


Te oryginalne w wyglądzie mydełko powstało przy współpracy naszej fundacji z marką Organique w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej Dotykam=Wygrywam, której jesteśmy współorganizatorem.

Mydło kształtem przypominające pierś jest wegańskim produktem wykonanym ręcznie, o subtelnym kwiatowym zapachu. Firma Organique wykonała dla nas piękny, kompleksowy i w stu procentach przemyślany gadżet, wykazując się dużym zrozumieniem i zaangażowaniem w temat profilaktyki raka piersi. Biustomydełko zapakowane w kartonik i wyposażone w szczegółową instrukcję samobadania piersi, to idealny prezent dla wyjątkowej kobiety którą jesteś. Oprócz niewątpliwych zalet wizualnych, tajemnicze mydełko ma jeszcze jedną niesamowitą funkcję: wymydli się po 30 dniach użytkowania, przypominając tym samym o potrzebie powtórzenia samobadania piersi.


Środki uzyskane ze sprzedaży cegiełki zostaną przekazane na nasze działania. Dzięki nim powstaną materiały biustoedukacyjne dla nastolatek, które dystrybuujemy w szkołach. Jest to tylko jeden z wielu kroków jakie podejmujemy by wspierać kobiety w dbaniu o zdrowie i pielęgnowaniu miłości do swojego ciała od najmłodszych lat.


Mydełko kupisz w sklepach oferujących profesjonalną usługę brafittingu. Lista salonów znajduje się na stronie kampanii Dotykam=Wygrywam.25 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page