top of page
 • White Facebook Icon
 • White Instagram Icon

Wesprzyj nas

Książka cegiełka

Pokochaj swoje piersi.
Biustopozytywny poradnik dla dziewcząt i ich mam.

CAŁOŚCIOWY PRZYCHÓD Z DOTYCHCZASOWYCH SPRZEDAŻY KSIĄŻKI ZOSTAŁ PRZEZNACZONY NA STWORZENIE PRZEZ NASZĄ FUNDACJĘ APLIKACJI MOBILNEJ, SŁUŻĄCEJ JAKO 

POMOC EDUKACYJNA DLA NASTOLATEK.

 

Głównym zadaniem BIUSTOapki jest promowanie profilaktyki raka piersi poprzez naukę samobadania oraz poznanie i zapobieganie symptomom źle dobranego biustonosza.

Książka nadal jest dostępna do zakupu, a każda złotówka z jej sprzedaży zostanie przeznaczona na produkcję biustoedukacyjnych materiałów stworzonych (online i fizycznych), stanowiących wsparcie edukacyjne dla nastolatek. Głównym zadaniem materiałów będzie promowanie profilaktyki raka piersi poprzez naukę samobadania, zapobieganie symptomom niewłaściwie dopasowanego biustonosza oraz budowanie biustopozytywnego podejścia do piersi.

"Mamo, zadbaj o swoją córkę, kup jej tę książkę, by nie krzywdziła swoich piersi i wiedziała, jak o nie dbać od najmłodszych lat. Bądźcie biustopozytywne. Ukochuje Was!"

Qczaj

Cała prawda o Twoich piersiach i o tym, jak o nie dbać.

 

U dziewcząt wraz z rozwojem piersi pojawia się niepokój, dezorientacja i wiele pytań. Właśnie dlatego Izabela Sakutova, międzynarodowy ekspert brafittingu i założycielka fundacji Wsparcie na Starcie, wspierającej nastolatki w edukacji na temat zdrowia piersi oraz matka nastolatki, Very, postanowiła stworzyć „Pokochaj swoje piersi. Biustopozytywny poradnik dla dziewcząt i ich mam ”.  Izabela przeprowadziła ankietę wśród blisko tysiąca dziewcząt i ich matek, dzięki której stworzyła zaskakująco długą listę obaw i błędnych przekonań na temat biustu. Na podstawie jej badań otrzymasz odpowiedzi na pytania, takie jak:

 

 • Kiedy mój biust zacznie lub przestanie rosnąć?

 • Czy rozmiar moich piersi się wyrówna?

 • Jaki rozmiar piersi jest właściwy? Czy moje piersi są za małe lub za duże?

 • Skąd mam wiedzieć, kiedy powinnam zacząć nosić swój pierwszy biustonosz?

 • Jaki krój stanika jest dla mnie właściwy?

 • Na co powinnam zwrócić uwagę przy doborze biustonosza?

 • Jak poprawnie zakładać biustonosz?

 • Czy antyprespiranty, opalanie, noszenie źle dobranego stanika i telefon komórkowy mogą doprowadzić do raka piersi?

 • Czy duży biust zwiększa ryzyko raka piersi?

 • Jak wykonać samobadanie, by upewnić się, że moje piersi są zdrowe?

"Ta książka to jeden z najlepszych prezentów, jaki mama może podarować córce. Dzięki niej nastolatki dowiedzą się, jak dbać o piersi, jak oswoić ten temat i jak budować pewność siebie."

Beata Sadowska

Przełomowa książka zarówno dla zdezorientowanych córek jak i ich mam, jest praktycznym poradnikiem obalającym mity związane z rozwojem piersi, profilaktyką raka piersi i doborem biustonosza. To wiedza podana w łatwo przyswajany sposób, budująca w młodych kobietach zdrowe nawyki na przyszłość i oswajająca je z tematem samobadania piersi. Celem książki jest również podniesienie w nastolatkach poczucia pewności siebie i zachęcenie do biustopozytywnego podejścia do życia poprzez podjęcie rozmowy na temat uczuć i emocji związanych z piersiami.

Izabela Sakutova

Autorka książki
K.R. NAUMCZYK-108.jpg

Międzynarodowy ekspert brafittingu z 17-letnim doświadczeniem i trener brabiznesu.

Autorka wydanej w Polsce i w Rosji książki „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela”.

Propagatorka profilaktyki raka piersi:

- Organizatorka kampanii Dotykam=Wygrywam promującej zdrowie piersi.

- Założycielka Fundacji Wsparcie na Starcie budującej w nastolatkach zdrowe nawyki dotyczące dbania o piersi.

 

Telewizyjny ekspert TVP2 programu Pytanie na Śniadanie. Dzieli się również swoją fachową wiedzą w wielu znanych ogólnopolskich mediach, w tym  tytułach prasy drukowanej, jak i portalach internetowych.

Brafittingowa stylistka gwiazd m.in. Darii Widawskiej, Beaty Sadowskiej, Marzeny Rogalskiej, Elżbiety Romanowskiej, Karoliny Szostak, Aleksandry Kisio, Anny Męczyńskiej, Anny Iberszer, Anny Gzyry i innych.

bottom of page