Szkolenie online dla wolontariuszek!

pt., 03 mar

Webinar

Niezapomniana dawka wiedzy!

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
Szkolenie online dla wolontariuszek!

Czas i lokalizacja

03 mar 2023, 20:00

Webinar

O wydarzeniu

Izabela Sakutova - Prezeska fundacji "Wsparcie na Starcie" zaprasza na darmowe szkolenie online!

Szkolenie przeznaczone jest dla WSZYSTKICH wolontariuszek - obecnych i przyszłych.

Słyszałaś o nas, ale jeszcze nie dołączyłaś do grona biustoedukatorek w szkołach? Dołącz do grona ponad setki wolontariuszek-brafitterek zlokalizowanych w całej Polsce i pomóż nam w promowaniu profilaktyki raka piersi, szerzeniu brafittingu i budowaniu biustopozytywnej relacji z piersiami wśród nastolatek.

Chcesz do nas dołączyć? Nie wahaj się! Iza na szkoleniu wszystko Ci wyjaśni i wprowadzi w szeregi fundacji.

Podczas szkolenia poznasz:

• nowy schemat przeprowadzenia BIUSTOpogadanki
  • nowe narzędzia do szerzenia przesłania fundacji
  • sposoby na zachęcenie dziewcząt do dbania o piersi

Będzie też podsumowanie dotychczasowych działań i osiągnięć fundacji, a także omówienie planów na przyszłość!

A do tego... NIE MUSISZ WYCHODZIĆ Z DOMU!

Połączmy się 3 marca o godzinie 20:00

Spotkając się przy ciepłej herbacie, koniecznie w pozytywnym nastroju, bo razem robimy coś dobrego!

Nie może Cie zabraknąć! Czekamy na Ciebie!