top of page
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • Zdjęcie autoraFundacja Wsparcie na Starcie

Fundacja na wieczorze autorskim Beaty Biegały

Zaktualizowano: 28 kwi 2023

Wciąż nie możemy wyjść z podziwu zaangażowania naszych wolontariuszy. Marlena, którą możesz zobaczyć na zdjęciach poniżej to nasza nowa niezależna wolontariuszka, która pragnie dzielić się biustopozytywnością oraz edukować kobiety w zakresie profilaktyki raka piersi oraz noszenia dobrze dopasowanego biustonosza.


Marlena swoją przygodę z reprezentowaniem fundacji rozpoczęła na wieczorze autorskim Beaty Biegały dnia 25-ego lutego. Beata Biegała to autorka książki pt. ,,Odważ się żyć" oraz współautorka IV tomu ,,Doskonale Niedoskonali". Nasza wolontariuszka zadebiutowała ze stoiskiem fundacji, gdzie uczestniczki mogły wziąć ulotki oraz porozmawiać z Marleną o działalności fundacji, samobadaniu, brafittingu, a także noszeniu dobrze dopasowanego biustonosza. Panie dowiedziały się również jak zorganizować biustopogadankę np. w szkołach swoich pociech oraz jak znaleźć naszą wolontariuszkę w BIUSTOapce.


Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się BIUSTOapka, która jak przyznają uczestniczki wieczoru dostarcza im dużo przydatnej wiedzy.
24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page