top of page
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • pgolebiewska

Ela idzie za ciosem - kolejne spotkanie w Kudowie Zdrój

Zaktualizowano: 28 kwi 2023

O spotkaniu zorganizowanym w Domu Pracy Twórczej przez naszą Wolontariuszkę Elę z Kudowy Zdrój pisaliśmy tu. Okazało się, że warsztaty miały swój dalszy ciąg w sklepie w dniu 28.10.2021 a naszej wspaniałej Eli nie powstrzymały nawet przerwy w dostawie prądu.


W swojej relacji Ela zwraca uwagę że sklep odwiedzały nie tylko dorosłe kobiety ale też nastolatki. Fakt, że spotkanie odbywało się w sklepie sprawił, że dużo ciekawych rozmów odbyło się na stopie indywidualnej. Nie zabrakło również biustopozytywnych pogaduszek i praktycznych ćwiczeń z samobadania na fantomie piersi.

Panie i dziewczynki odwiedzające w tym dniu salon brafitterki Eli oddawały staniki do reCYClingu a także z wielkim zainteresowaniem słuchały o naszej BiustoApce. Dużą atencją cieszyły się także tegoroczne cegiełki kampanii Dotykam=Wygrywam: Biustomydełka. Sama organizatorka podkreśla, że był to bardzo miły i edukacyjny dzień.


Dziękujemy za zaangażowanie i czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkania :)Panie chętnie oddawałały stary biustonosz i nabywały nowy
Panie chętnie oddawałały stary biustonosz i nabywały nowy


Biustomydło to praktyczna edukacyjna przypominajka


Nastolatki również zaangażowały się w naszą akcję
Nastolatki również zaangażowały się w naszą akcję

Kampania Dotykam=Wygrywam ifundacja Wsparcie na Starcie w Kudowie Zdrój
Kampania Dotykam=Wygrywam i fundacja Wsparcie na Starcie w Kudowie Zdrój

22 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page