top of page
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • info125329

Droga Wolontariuszko!

Przypominamy, że tylko do końca kwietnia możesz rozliczyć swój podatek dochodowy i wesprzeć organizacje pożytku publicznego swoim 1,5%.


Co w związku z tym możesz zrobić?


1.      Wesprzyj nas w swoim 1,5%

Jak dobrze wiesz, nasza fundacja utrzymuje się wyłącznie z darowizn. Aby być w stanie sprawnie realizować swoje zadania i wspierać Cię na bieżąco w organizacji lokalnych biustopogadanek, nasza fundacja musi zatrudniać koordynatorkę fundacyjną na pełen etat. Prowadząc sama biznes, dobrze wiesz, że nie są to małe koszty.

Oprócz tego fundacja wspiera biustopozytywne działania Twoje i innych wolontariuszek bezpłatnymi materiałami (biustopodręczniki, ulotki, gadżety).

Do tego dochodzą także koszty bieżącego utrzymania BIUSTOapki, strony internetowej, prowadzenia profilu fundacji w mediach społecznościowych, jak i opłat logistycznych, księgowych i administracyjnych.

Dlatego gorąco liczymy na to, że w swojej deklaracji podatkowej wskażesz właśnie naszą fundację, wesprzesz ją swoim 1,5% i zapewnisz dalszą kontynuację naszych działań.

Numer KRS naszej fundacji to: 0000789534.


2.      Zachęć innych do wsparcia naszych działań

Zachęć swoje klientki do wsparcia działań naszej fundacji poprzez przekazanie 1,5% podatku.

Jak to zrobić? Nic prostszego. Nagraj krótkie wideo, w który mówisz: "Ja już przekazałam 1,5 % na fundację Wsparcie na Starcie, a Ty?”. Opublikuj je na profilu Twojego sklepu w mediach spoęłcznościowych, w treści postu wspomnij, czym się zajmujemy, co jest nasza misją i jak działamy oraz podaj nasz numer KRS.


Twoje wsparcie jest dla nas nieocenione i pomoże nam kontynuować naszą biustoedukację, działać na jeszcze większą skalę oraz realizować cele statutowe, przyczyniając się do pomocy dziewczynom i kobietom w całej Polsce.


Z góry bardzo Ci dziękujemy za Twoje zaangażowanie i wkład w naszą wspólną misję. Razem możemy osiągnąć wiele i sprawić, że nasza społeczność stanie się jeszcze bardziej świadoma tego, jak dbać o zdrowie swoich piersi.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami.


Z biustopozytywnymi pozdrowieniami,

Iza i Martyna

Fundacja Wsparcie na Starcie3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page