• White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • info125329

Chilli łamie tematy tabu

Szkoła Podstawowa dla dziewczynek to okres szczególny, w którym zachodzi wiele zmian w ich ciele. Rozmowy o piersiach są tematem tabu. Jednak wolontariuszka Asia Margalska ze sklepu Chilli Atelier Brafittingu uświadamia, że nie trzeba wstydzić się rozmawiać o piersiach.

Asia udała się do Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie, aby porozmawiać z uczennicami klas 7 o dbaniu o swoje piesi. Wolontariuszka wytłumaczyła nastolatkom, że wykrycie nowotworu we wczesnym stadium daje możliwość wyleczenia raka piersi. Dziewczęta dowiedziały się również jak powinien leżeć dobrze dopasowany biustonosz, a także jak wpływa na postawę oraz rozwój kobiecego ciała. Dziewczynki po spotkaniu zadawały wiele pytań oraz przyznały, że chciałyby przyjść na jeszcze jedną biustopogadankę.

11 wyświetlenia0 komentarz