top of page
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • info125329

27 lutego - Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych


Razem z naszą biustopozytywną fundacją świętuj Światowy Dzień OrganizacjiFundacja Wsparcie na Starcie to ludzie, którzy ją tworzą!

To Wy budujecie naszą fundację, która działa nieprzerwalnie już prawie 4 lata, to naprawdę wielka zasługa! Dziękujemy i zachęcamy do kolejnych działań, które wesprą fundację Wsparcie na Starcie :)

a oto kilika z nich: Zostań naszą wolontariuszką! Aktualnie prowadzimy zapisy na szkolenie online, które odbędzie się już 3 marca! Zainteresowana? Zapisz się na szkolenie pod numerem telefonu: 504 253 587 Przekaż nam 1,5 % swojego podatku! Wspomóż nas rozliczając się na PITAX.PL i przekaż 1,5% na naszą BIUSTOpozytywną edukację nastolatek lub wpisz w swoim rocznym rozliczeniu PIT nasz numer KRS 0000789534. Jesteś naszą wolontariuszką? Umawiaj pogadanki w pobliskich szkołach i szerz naszą biustopozytywną misję w swojej okolicy! Potrzebujesz materiałów edukacyjnych? Zadzwoń! Sympatyku! Mów o nas jak najwięcej swoim znajomym :) A przede wszystkim o naszej bezpłatnej BIUSTOoapce, która przypomina o comiesięcznym samobadaniu oraz obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych! Dodaj rozszerzenie FaniMani do swojej przeglądarki! Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w Internecie, płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do naszej organizacji. Środki te przeznaczymy na produkcję biustoedukacyjnych materiałów dla nastolatek.Izabela Sakutova - założycielka i prezeska fundacji Wsparcie na Starcie

Dzisiejsze święto to również okazja, by wspomnieć o założycielce i prezesce fundacji Wsparcie na Starcie. Fundacja powstała z inicjatywy Izabeli Sakutovej, która konsekwentnie od 11 lat, wraz z marką Panache edukuje kobiety w Polsce, jak dbać o zdrowie piersi dzięki ogólnopolskiej kampanii Dotykam=Wygrywam. Od prawie 4 lat jest również założycielką i prezeską naszej fundacji, której misją jest edukacja nastolatek i młodych kobiet głównie w szkołach w bardzo ważnych tematach, które niestety często są bagatelizowane. Mówimy o biustopozytwności i zdrowych piersiach!
Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie!

Wasze wsparcie wiele dla nas znaczy! Będziemy niezmiernie wdzięczne, jeśli uznacie, że warto jest wspierać nasze dalsze biustopozytywne działania poprzez dołączenie w nasze szeregi, przekazanie 1,5% swojego podatku dochodowego i szerzenie naszej misji w szkołach i nie tylko. Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie oraz zachęcamy do dalszej współpracy z naszą fundacją.
17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page